Afdrukken
aug
11

eDocs leasemogelijkheden

U kunt vanaf nu ook kiezen om eDocs te leasen in plaats van direct de volledige aanschafkosten te betalen.

Voor een standaard scangebruiker betaalt u vanaf € 14,00 per maand. Voor een gebruiker die alleen kijkautorisatie heeft betaalt u € 5,00 per maand. Hiermee profiteert u vanaf dag één van de besparingen van het gebruik van eDocs, zonder dat u de daarbij benodigde investering hoeft te doen. De genoemde prijzen zijn inclusief onderhoud, helpdesk, exclusief server software, mogelijke koppeling met een extern pakket en eenmalige installatie-, inrichting- en trainingskosten. De leaseovereenkomst geldt voor een minimale periode van drie jaar.
{backbutton}

Wat zeggen klanten?

  • "Sinds we eDocs gebruiken zijn de bureau's leeg en kijken we niet tegen stapels post die nog verwerkt moet worden."

    Huisartsenpraktijk Javaeiland Amsterdam
  • "Wij hier op de praktijk zijn erg tevreden over de samenspel van eDocs met Microhis. De gegevens van eDocs zijn via de patient in Microhis snel  oproepbaar."

    Huisarts J. Miedema, Spijkenisse
  • "Onze ervaringen met eDocs BV zijn uitstekend. eDocs levert in onze advocatenpraktijk een belangrijke bijdrage aan het dossierbeheer."

    Harry van Schie, Advocatuur
  • "eDocs BV is een prettige no-nonsens partner. Wij hebben eDocs zien uitgroeien naar een professionele maatwerkoplossing voor elk bedrijf."

    E. Dopierella, Jera-ICT Zelhem
  • "Al meer dan 12 jaar maken wij met veel genoegen gebruik van eDocs. Door de handige functionaliteiten is eDocs bij Zorgwerk een succes!"

    Zorgwerk Personeelsdiensten
  • “Wij gebruiken het programma nu ca. 8 jaar en zijn zeer tevreden. De eenvoud en de zoekmogelijkheden spreken ons erg aan.”

    Lau van Haren Coldstores BV
  • “eDocs BV heeft een mooie omgeving gecreëerd met een koppeling tussen ANVA en eDocs. Processen lopen sneller, inzichtelijker en efficiënter.”

    De Wit Assurantiën, Stellendam
  • "eDocs is overzichtelijk en gemakkelijk in gebruik. Informatie valt snel en eenvoudig te achterhalen. eDocs wint van het papierenarchief."

    Vanessa Croes, Pekaar Plastics BV
  • "Sanders Supermarkten gebruikt al jaren tevreden eDocs. Een buitengewoon gebruikersvriendelijk en stabiel archiveringssysteem"

    R. van Erven, Sligro Food Group Nederland B.V.
  • "We gebruiken eDocs om onze documenten te scannen en archiveren. eDocs is een prettige leverancier, goed te bereiken als er vragen zijn."

    Ingrid Schilder, Ravo Fayat Group
  • “Wat ideaal is eDocs toch. Je hoeft niet meer het archief in te duiken om iets op te zoeken. Wij hebben direct alle gegevens bij elkaar.”

    Loonbedrijf Oude Lashof
  • "Ons papieren archief wordt opgeruimd en digitaal verwerkt met eDocs. Een prachtig programma dat uitstekend geïntegreerd is met MicroHis."

    Huisartsenpraktijk Appelscha